Ne ndertojme
te ardhmen per Ju !

GODINE BANIMI E SHERBIMESH ME GARAZH NE BODRUM Nr.12

VENDODHJA: RRUGA NR.5 - SARANDE

FOTO GALERI

PLANIMETRIA

VENDODHJA

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Shqip

Ne Linje

Momentalisht kemi 5 vizitorë në linjë

Rreth Nesh

TULO sh.p.k merret me të gjitha aspektet e ndërtimit dhe konstruksionit. Ajo ka ndërtuar një reputacion për t'u patur zili në të gjithë vendin për besueshmërinë e saj dhe mjeshtërine e shkëlqyer ne ndertim dhe design. me shume...

Informacion Kontakti

Kompania: TULO sh.p.k

Adresa:
Tirane: Rruga e Dibres, Rrugica Gjon Buzuku (mbrapa Tirana Bank)
Sarande: Rr.1 Maji
Website: http://www.tulo.al
Email: info@tulo.al